Adnan Oktar'ın Gözüne Girebilmek İçin Yeni Transfer Rus Kediciğin Yapmadığı Kalmadı

5911 izlenme 09 Ağustos 2016
Reklamlar

Adnan Oktar, Yeni Bir Darbe Girişimine Karşı Uyarıp 2 Öneride Bulundu23 saat önce

İkinci bir darbe girişimi iddialarının gündemden düşmediği şu günlerde konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Adnan Oktar, "Türksat ve telefon iletişim sistemleri korunmalı" dedi.


Türkiye tarihinin en karanlık gecelerinden biri olan 15 Temmuz darbe girişiminin yankıları devam ediyor. Kendi televizyon kanalında 'kedicik' olarak ifade ettiği genç kızlarla program yapan ve zaman zaman güncel konulara da değinen Adnan Oktar, ikinci bir darbe girişimine karşı uyarılarda bulundu.

İKİ ÖNEMLİ UYARI

Bir dahaki denemelerinde darbecilerin Türksat'a yöneleceğini ifade eden Adnan Oktar, "Türksat'ın yedek antenleri olsun. Yurtdışından da aynı şekilde sağlama alınmış bir sistem yapalım. Aynı şekilde telefon bağlantısının kesilmemesi için uydu telefonları da dağıtılsın halka. Böyle bir saldırı konumunda telefonlar cayır cayır çalışsın" dedi.

MUHALEFETE TEŞEKKÜR

Adnan Oktar, darbe girişimi karşısında muhalefet partilerine de tutumlarından dolayı teşekkür etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bazen adalet hiç gecikmez.. Kız Arkadaşa Pitonlu Eşek Şakası Esra Erol'un izdivaç programında evlendi; 3.5 ay sonra karısı öldürdü; müebbet hapis cezası aldı. Yanındakine Seslen Ama Cevap Verme (EN İYİLERİ)