Arabistan'ı Karıştıran Mini Etekli Model, Karşısına Çıkan Polisler Tarafından Bakın Nasıl Tutuklandı

4421 izlenme 19 Temmuz 2017
Reklamlar

Suudi Arabistan'da yetkililer, genç bir kadının sosyal medyada mini eteği ve göbeği açık tişörtüyle sokakta yürüdüğü videoyu paylaşması sonrası inceleme başlatmıştı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Sosyal medyada görüntüler büyük tartışma yaratırken, bazıları kadının 'abaya' giyerek örtünmenin zorunlu olduğu ülkedeki kıyafet kısıtlamalarına ilişkin yasaları ihlal ettiğini söyledi. Bazıları ise, kadını "cesaretinden" dolayı tebrik etti.

YAKALANIP TUTUKLANDI

Görüntülerin paylaşıldığı köy, Suudi Arabistan'ın en muhafazakar bölgelerinden Necid'de yer alıyor. İlk olarak Snapchat uygulamasından paylaşılan video, kısa sürede Twitter'da yayıldı. Bazı kullanıcılar kadının cezalandırılması gerektiğini, bazıları da ne isterse onu giyebileceğini savundu. Görüntülerin ardından yakalanan kadın tutuklandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KULAĞINDAN ÖYLE BİR ŞEY ÇIKTI Kİ... DOKTOR NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ! Yüreği yetecek olanlar izlesin! Aldatan Kız Arkadaşını Yakalayan Genç Alman Kadın Yürüyüş Yapan Türklere "Erdoğan'ı Çok Seviyorsanız S...gidin Ülkenize" Dedi..
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/4/3/arabistan-i-karistiran-mini-etekli-model-karsisina-cikan-polisler-tarafindan-bakin-nasil-tutuklandi/index.html#fb