Diriliş Ertuğrul'a Okan Bayülgen Ve Altın Kelebekten Büyük Saygısızlık.. Diriliş Ödülü Bakın Nasıl İade Etti.

9476 izlenme 14 Kasım 2016
Reklamlar

Altın Kelebek Ödül töreninde en iyi dizi ödülünü alan Diriliş Ertuğrul'un oyuncusu Cavit Çetin Güner, kendilerine verilen ödülü az buldu. Ayrıca ödül sonrası kendilerine konuşma yapmaları için mikrofon verilmemesine de tepki gösteren Güner, Kelebek Ödülü'nü yere koyup, "Pabucum daha değerli" notuyla Instagram'dan paylaştı. Bunun üzerine programın sunucusu, Okan Bayülgen paylaşımla ilgili ironik bir açıklama yaptı.

İşte Bayülgen'in övüyor mu, sövüyor mu anlaşılmayan açıklaması:

Diriliş Ertuğrul dizisi ilk ödül alan işlerden biriydi.Ve buraya geldiklerinde bu konuyla ilgili "baştan tembihlediğimiz" bir hostesimiz tarafından alelacele çekilip götürüldü.Teşekkür etme imkanı bile bulamadılar.

"O GÜN YAYINLANMASA BİLE EKRAN BAŞINDA OLACAĞIM"

Bu açıdan, ben de Driliş Ertuğrul'u hiç de seyretmediğim için kendilerine söz vermek istiyorum. Bundan sonra her gün seyredeceğim. O gün yayınlanmasa bile ben ekran başında olacağım.

İşte Cavit Güner'in olay yaratan paylaşımı:


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bekaretini Açık Arttırmayla Satan Kadınlar.. BANYODAKİ GİZLİ KAMERAYI FARKEDEN KIZ! Arabistan'ı Karıştıran Mini Etekli Model, Karşısına Çıkan Polisler Tarafından Bakın Nasıl Tutuklandı Düğünde Rezilliğin Bu Kadarı.. Kim Böyle Bir şey Başına Gelsin İster ki ?
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/8/1/dirilis-ertugrul-a-okan-bayulgen-ve-altin-kelebekten-buyuk-saygisizlik-dirilis-odulu-bakin-nasil-iade-etti/index.html#fb