Eyüp'te Arabasını Tamirciye Götüren Kadını Tamirci Baldırından Isırdı, O Anlar Kamerada

2262 izlenme 24 Ocak 2017
Reklamlar

Eyüp'te bir tamirci, otomobilini tamirhaneye getiren kadını baldırından ısırdı. Tamirci, genç kadını bir arkadaşına benzeterek şaka yaptığını söyledi.

TAMİRCİ GENÇ KADINI BALDIRINDAN ISIRDI

İlginç olay Eyüp'te bir tamirhanede yaşandı. Seçil K. isimli genç kadın otomobilini bir tamirhaneye götürdü. Genç kadın tamirci ile konuşurken, bu sırada arkadan diğer tamirci Mehmet A. yaklaştı. Dizlerinin üzerine çöken Mehmet A., genç kadını baldırından ısırdı.


KADIN ŞOKE OLDU

Bir anda neye uğradığını şaşıran genç kadın, arkasını dönerek tamirciye tepki gösterdi. Polisi arayan Seçil K., 22 yaşındaki Mehmet A.'dan şikayetçi oldu.

TAMİRCİNİN SAVUNMASI ŞOKE ETTİ

Mehmet A.'nın ifadesinde genç kadını bir arkadaşına benzettiğini ve şaka yapmak için bacağından ısırdığını söylediği öğrenildi. İlginç olay güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vücudunuzun En Kirli 10 Bölgesi Somaz'ın Giydiği Elbise Ve Dansı Reytingleri İkiye Katladı Bir Babanın Kızıyla İlgili Pişmanlığı Ve Kendiyle Yüzleşmesi.. Türk Erkeklerinin Bir Numaralı Yalanı
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/9/4/eyup-te-arabasini-tamirciye-goturen-kadini-tamirci-baldirindan-isirdi-o-anlar-kamerada/index.html#fb