Facebook Canlı Yayında Kayınpederini Bıçaklayıp "İlk Defa Bu Kadar Mutluyum" Dedi

11981 izlenme19 Mayıs 2017
Reklamlar

Kayınpederini Bıçakla Doğrayıp Selfie Çekti: Çok Mutluyum

ABD'de kocasının intiharından sorumlu tuttuğu kayınpederini bıçakla öldüren kadın, daha sonra kanlı bıçakla cesedin önünde selfie çekip sosyal medyada yayınladı. Genç kadın mesajına "Çok mutluyum" notu da ekledi.

Amerika'nın  Virginia eyaletinde 59 yaşındaki kayınpederi  Charles Taylor'u öldüren 26 yaşındaki Amanda Taylor isimli kadın, daha sonra suç aleti kanlı bıçakla cesedin önünde selfie çekerek sosyal medyada yayınladı.

YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEYİ YAPTIM

Kayınpederini, kocasının intiharından sorumlu tuttuğu için öldüren Taylor, pişmalık duymadığını ve yapmak şstediği şeyi yaptığını söyledi.

"İLK DEFA BU KADAR MUTLUYUM"

Taylor, kayınpederini kendisinin yaşadığı acıları çekmesi için öldürdüğünü ve kocasının ölümünden sonra ilk defa bu kadar mutlu olduğunu söyledi.

"SAÇLARIMDAN ÇEKERKEN BIÇAKLADIM"

Yaşlı adamın, ilk bıçaklamaya çalıştığı sırada kendisini engellemek için saçlarının tuttuğunu buna rağmen bıçkalamaya devam ettiğini söyleyen Taylor, kayınpederine karşı olan nefretini boşalttığı için mutlu olduğunu söyledi.

Mahkemeye çıkarılan genç kadına ömür boyu hapis cezası verildi.Bunlar da İlginizi Çekebilir

12 Eylül Diyarbakır Cezaevi Ve Yaşanan Gerçekler Havaalanı Canlı Bomba Patlama Görüntüleri.. Korkunç.. Kadınların Pipisi Olsaydı Ne Olurdu? Gülmekten Öleceksiniz :))