Aleyna Tilki Son İnstagram Paylaşımı Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Oldu

5946 izlenme 26 Ocak 2017
Reklamlar

Liseli popçu Aleyna Tilki, arkadaşıyla kamera karşısına geçip söz ve bestesi kendisine ait olan bir şarkıyı söyledi. Sözleri "sana ne ve bana ne" den ibaret olan şarkıyla Aleyna kendisini eleştirenlere, kendisine akıl verenlere ironik bir yolla cevap verdi.

GÖNDERME YAPTI

Aleyna, arkadaşıyla seslendirdiği şarkının videosunu  Instagram hesabından, kendisini eleştirenlere, kendisine akıl verenlere gönderme yapan bir notla paylaştı.

İşte Aleyna'nın  Instagram'dan paylaştığı not:

Hahahaha!.. Bir gün yine saçmalarken. Aaaa Aleyna saçını neden griye boyattın, aaa neden hep tayt giyiyorsun, aaaa neden hiç makyaj yapmıyorsun, aaaa Aleyna geçiyoooo... Hepsine cevabımız SANA NE? (Bu size tepki hala anlayamayan arkadaşlar bu size gelsin )Size ne ?


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aşırı Hızın Kızlar Üzerindeki Etkileri Kan Vermek İstemeyen Çocuk: "Kan Benim, Damar Benim.." Karısını Kurşuna Dizip Kameraya Kaydetti 28 Ayda 81 Kilo Zayıflayan Genç Kadının İnanılmaz Değişimi
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/9/2/http-www-sondakika-com-haber-haber-aleyna-tilki-yeni-sarkisiyla-kendisini-9198408/index.html#fb