Survivor'dan Elenen Berna, Yarışmanın Arka Planında Neler Döndüğünü Anlattı

8697 izlenme 20 Haziran 2017
Reklamlar

Gönüllüler takımının iddialı isimlerinden Berna Keklikler, 22 hafta geçirdiği Survivor 2017'de neler yaşadığını anlattı.

ÖNYARGILARI ÇÜRÜTMEYİ ÇOK SEVİYORUM

TV8'de yayınlanan Survivor Panorama programına konuk olan Berna Keklikler, "Kendimi izlesem 'Bu kızın Survivor'da ne işi var?' derdim. Teorileri çürütmeyi, önyargıları yıkmayı çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

"ŞU ANDA TOPLUM OLARAK AÇLIĞI BİLMİYORUZ"

Kuzey Kıbrıs'ta gerçekleşecek büyük final öncesi elenen başarılı yarışmacı, "Şu zamanda toplum olarak açlığı bilmiyoruz. Bunu Survivor'da öğrendim. Bir şey yiyemiyorsun, onu her an yaşadığınızı düşünün. Anlaşamadığız kişilerle birlikte yaşama zorunluluğu da var. Açlığın getirdiği unutkanlık, gereksiz gerginlik... Benim için inanılmaz bir tecrübe oldu" şeklinde konuştu.

"TAKIM BENİ BİR TÜRLÜ SEVEMEDİ"

Berna Keklikler, "Takımımı seviyordum, ama takım beni bir türlü sevemedi. Bazı kişilerin bana karşı dolup geldiğini gördüm. Ogeday bu isimlerden biriydi. Bana önyargılı davrandı. Buna karşı savaş yaptım" dedi. Berna Keklikler Survivor'dan elenmeden önce Porsche ödülünü kazanarak muhteşem arabanın sahibi olmuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Survivor'dan Elenen Sabriye'nin İlk İşi Video Çekerek Yaşadıklarını Deşifre Etmek Oldu Niran Ünsalın Eşinden Nikah Masasında Buz Kestiren Espri Fırtına Öncesi Korkutucu Görüntü Böyle Düğün Girişi Görmediniz.. Damatla Gelinin Kavgası Ve Sonra Büyük Sürpriz..
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/7/3/survivor-dan-elenen-berna-yarismanin-arka-planinda-neler-dondugunu-anlatti/index.html#fb